Võta ühendust
illustration

Vanasadama kvartali arendamine sai hoo sisse

detsember 1, 2022

Vanasadama kvartali arendus on alanud ja peagi saab Pärnu linn omale uue linna südame koos jahisadama, promenaadi ja kaasaegse autovaba linnaruumiga.

Vanasadama kvartali arendaja on Vanasadama Arenduse OÜ ja ehitaja on kogemustega Vilcon Ehitus, kes on olnud ehituse peatöövõtja mitmetes uusarendustes nii Tallinnas kui ka Pärnus.

Näiteks on Vilcon Ehituse juhtimisel valminud Pärnus Tiiru 5 Valgre Residence, Mere pst Rannapargi villad ning Villa 1 korterelamu. Lisaks Vanasadama kvartalile käib hetkel töö Fahle Pargi ärikvartali ja Maakri 23A büroohoone valmimisega. Vaata tehtud töid

Kvartali arenduse raames valmivad uued korterid, äripinnad, restoranid, kohvikud, jahisadam ja promenaad. Autode parkimine on viidud maa alla, esimese korruse külaliskorteritele ja äripindadele on juurdepääs otse tänava tasapinnalt.

Kokku on Vanasadama kvartalisse planeeritud 3 hoonet. Esimene Vanasadama kvartali maja aadressil Kalda 4 valmib 2024. aasta suvel, kuhu on kavandatud 66 korterit, külaliskorterid ja äripinnad.

Loe Vanasadama kvartali kohta lähemalt

illustration

Võta ühendust

Anna meile teada oma soovidest ning jäta siia oma kontaktid.
Võtame sinuga ühendust!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.